Author: y***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta producto muy útil genial
Color: Multicolor
Size: Brown
Price: 38kr
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| Length | 25 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb260305151606969447594 |
Author: y***6
Date:
Review: Me encanta producto muy útil genial
Color: Multicolor
Size: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.